Suplementy na budowę masy mięśniowej – Ranking

#1 Somatodrol

NASZA OCENA

ocena5

Somatodrol jest środkiem, który zwiększa produkcję testosteronu oraz hormonu wzrostu. Są to dwa najważniejsze hormony odpowiedzialne za przyrost suchej masy mięśniowej. Produkt ten powoduje wzrost testosteronu o 30% i HGH o nawet 26% przy czym jego stosowanie nie powoduje skutków ubocznych, których można doznać przy stosowaniu sterydów. W przeciwieństwie do nich nie zmniejsza również ochoty na seks. Najlepszą rekomendacją jest polecanie tego środka przez Krzysztofa Piekarza – złotego medalistę Debiutów Kulturystycznych 2014 w kategorii 90+.

#2 Probolan50

NASZA OCENA


Problona50 zawiera w swoim składzie epihydroksytiolano-17-estru. Jest to substancja, dzięki której zwiększa się poziom testosteronu w organizmie, powodując uzyskanie dodatkowych kilogramów mięśni przy bardzo małej ilości tłuszczu. Co więcej Probolan50 zawiera tej substancji aż 500mg – co jest najwyższą dopuszczalną ilością.

#3 Metadrol

metadrol

NASZA OCENA


Kolejny środek, który jest wart uwagi to Metadrol. Składniki w nim zawarte pozwalają przy odpowiednim treningu i diecie zwiększyć masę mięśniową i siłę, jedocześnie spalając tkankę tłuszczową. Przyśpieszą również regenerację mięśni, dzięki czemu możesz zawsze trenować na pełnych obrotach dając z siebie 100%.

#4 GH balance

GH-balance

NASZA OCENA


Skuteczność tego produktu w budowaniu mięśni stoi za sprawą połączenia naturalnych składników zwiększających hormon wzrostu. Nadaje się nie tylko do budowania mięśni ale równie dobrze w ich wyrzeźbieniu. Dodatki takie jak tribulus terrestis i kofeiną, pozytywnie wpłyną na libido i wystarczająco dużo energii na ciężkie treningi.