Wybielanie zębów w domu - Ranking preparatów

#1 iBright

ibright

 

NASZA OCENA:ocena5

 

iBright jest liderem wśród preparatów na wybielenie zębów, który odniósł sukces na rynku amerykańskim. Teraz zdobywa popularność na naszym rynku, gdzie przyjmuje się równie dobrze. Związki zawarte w iBriht skutecznie usuwają nie tylko przebarwienia powierzchniowe, ale także te znajdujące się w głębszych warstwach. Już po tygodniu stosowania tego produktu można zauważyć wybielenie zębów o kilka odcieni.


 #2 Rio Blue Light Teeth Whitening

rio blue light teeth whitening

 

NASZA OCENA:ocena4

 

Rio Blue Light Teeth Whitening składa się z urządzenia emitującego niebieskie światło oraz specjalnego żelu wybielającego. Skuteczność tego produktu jest porównywalny do tych uzyskiwanych w profesjonalnych gabinecie stomatologicznym. Niebieskie światło emitowane przez urządzenie aktywuje składniki żelu, dzięki czemu można uzyskać  efekty na tak wysokim poziomie.


 #3 Pędzel wybielający Yotuel

Yotuel 7 Hours

 

NASZA OCENA:ocena3

 

Stosowanie tego produkty jest banalnie prosta, wystarczy nanieść środek na pędzelek i dokładnie rozprowadzić. Stężenie nadltlenku karbamidu jest niska, dlatego można go stosowac nawet kilka razy w ciągu dnia. Produkt ten wystarcza na naprawdę długo a do tego jest poręczny co stanowi naprawdę duże atuty.


 #4 Paski WhiteWash

whitewash

 

NASZA OCENA:ocena25

 

Kolejny produkt, który można wypróbować to paski WhiteWash. Paski nasączone są nadtlenkiem wodoru, łatwo dopasowują się do zębów i są w pełni bezpieczne dla dziąseł. Zalecane jest noszenie pasków godzinę dziennie przez 2 tygodnie i na tyle właśnie starcza jedno opakowanie. Cena tego produktu w porównaniu do skuteczności jest dość duża, dlatego też produkt ten ląduje na 4 miejscu w naszym rankingu.