Tabletki na wypadanie włosów to jedna z kilku metoda na powtrzymanie łysienia. Co na wypadanie włosów jest najlepsze? Jakie preparat wybrać? Sprawdź autorski ranking tabletek na wypadanie włosów.

#1 Follixin

follixin

 

NASZA OCENA:ocena5

 

Follixin to według nas najlepsze naturalne tabletki na wypadanie włosów. Wzmacniając cebulki włosów już po miesiącu od stosowania można zauważyć znacznie mniejszą ilość wypadających włosów. Follixin hamuje ich wypadanie oraz stymuluje ich ponowny wzrost. Produkt ten jest oparty na naturalnych składnikach oraz zbiera coraz więcej pochlebnych opinii przez co jest niekwestionowanym numerem 1 w naszym rankingu preparatów na wypadanie włosów.


 #2 Profolan

profolan

 

NASZA OCENA:ocena4

 

Profolan to kolejny preparat na wypadanie włosów, który wzmacnia mieszki włosowe oraz stymuluje porost włosów. W składzie można znaleźć kluczowe składniki odpowiedzialne za mocne włosy, w tym witaminy, minerały oraz skoncentrowane wyciągi z roślin. Jego skuteczność według nas jest odrobinę mniejsza niż Folixinu, a więc ostatecznie ląduje na 2 miejscu.


 #3 Procerin

procerin

 

NASZA OCENA:ocena3

 

Procerin działa poprzez blokowanie receptorów androgenowych. Skutecznie zmniejsza przemianę testosteronu w DHT, pochodną testosteronu, która jest jednym z czynników odpowiedzialnych za utratę włosów. Cena tego produktu jest porównywalna z innymi środkami, jednak jego efekty zauważalne są dopiero przy długiej kuracji. Dedykowany jest w zwalczaniu łysienia dla mężczyzn, a więc w przypadku kobiet Procerin może okazać się bezużytecznym preparatem na wypadanie włosów..


 #4 Spectral.RS

Spectral.RS

 

NASZA OCENA:ocena25

 

Postanowiliśmy umieścić w rankingu Spectral.RS ze względu na formę przyjmowania. O ile wcześniejsze produktu dostępne są w formie tabletek, ten można nabyć w formie spreju. Stosuje się go rozpylając 2 razy dziennie w miejscach dotkniętych łysieniem, a następnie wmasowując w skórę głowy. Produkt działa od zewnątrz, a więc nic nie stoi na przeszkodzie by połączyć go z tabletkami na wypadanie włosów, dzięki czemu będziemy wzmacniać włosy nie na jednej ale na dwóch płaszczyznach.