Dobre tabletki na wypadanie włosów? Ranking skutecznych preparatów!

 

Tabletki na wypadanie włosów to jedna z wielu metod na powtrzymanie łysienia. Jakie preparaty na wzmocnienie włosów są warto swojej ceny? Które środki są bezpiecznie i skutecznie? Autorski ranking tabletek na wypadanie włosów.

#1 Follixin

  • Cena: 179 zł
  • Wydajność: 30 dni

follixin

 

NASZA OCENA:ocena5

 

Follixin to według nas najlepsze tabletki na wypadanie włosów. Sekret skuteczności jest unikalna mieszanka Bioactiv Hair Regrowth Blend zawierająca witaminy, minerały oraz silnie skoncentrowane ekstrakty z ziół. Stosując Follixin włosy będą mocniejsze, gęstsze oraz odzyskają sprężystość. Korzystnie wpływa również na skórę głowy, zapobiegając łojkotowemu zapaleniu skóry, przesuszaniu oraz powstawaniu łupieżu. Jednym minusem Follixin to cena, jednak uwzględniając wysoką skuteczność z pełni można wybaczyć to producntowi – z pewnością będą to dobrze wydane pieniądze. Produkt ten jest oparty na naturalnych składnikach oraz zbiera coraz więcej pochlebnych opinii przez co jest niekwestionowanym numerem 1 w naszym rankingu preparatów na wypadanie włosów.


 #2 Profolan

  • Cena: 187.60 zł
  • Wydajność: 30 dni

profolan

 

NASZA OCENA:ocena4

 

Profolan to kolejny preparat na wypadanie włosów, który wzmacnia mieszki włosowe oraz stymuluje porost włosów. Podobnie jak w przypadku poprzedniego preparatu w składzie znajdziemy mieszankę witamin, minerałów oraz ekstrakty z ziół. Profolan niweluje szkodliwe działanie DHT powodujące wypadanie włosów, a jednocześnie stymuluje porost włosów. Jego skuteczność według nas jest nieco mniejsza od Folixinu, a więc ostatecznie ląduje na 2 miejscu w naszym rankingu tabletek przeciw wypadaniu włosów.


 #3 Procerin

  • Cena: 159 zł
  • Wydajność: 30 dni

procerin

 

NASZA OCENA:ocena3

 

Procerin działa poprzez blokowanie receptorów androgenowych. Skutecznie zmniejsza przemianę testosteronu w DHT, pochodną testosteronu, która jest jednym z czynników odpowiedzialnych za utratę włosów. Cena tego produktu jest porównywalna z innymi środkami, jednak efekty zauważalne są dopiero przy długiej kuracji. Dedykowany jest w zwalczaniu łysienia dla mężczyzn, a więc w przypadku kobiet Procerin może okazać się bezużytecznym preparatem na wypadanie włosów.


 #4 Spectral.RS

  • Cena: 149 zł

Spectral.RS

 

NASZA OCENA:ocena25

 

Postanowiliśmy umieścić w rankingu Spectral.RS ze względu na formę przyjmowania. O ile wcześniejsze produktu dostępne są w formie tabletek, ten można nabyć w formie spreju. Stosuje się go rozpylając 2 razy dziennie w miejscach dotkniętych łysieniem, a następnie wmasowując w skórę głowy. Produkt działa od zewnątrz, a więc nic nie stoi na przeszkodzie by połączyć go z tabletkami na wypadanie włosów, dzięki czemu wzmocnimy włosy działając na dwóch frontach.