Tabletki na trądzik bez recepty – Ranking najlepszych preparatów

Jakie tabletki na trądzik wybrać? Sprawdź ranking skutecznych preparatów przeciw trądzikowi bez recepty. Porównaliśmy jakość, skład oraz cenę popularnych środków uwzględniając opinie konsumentów.

#1 Derminax

NASZA OCENA

ocena5

Derminax są liderem wśród tabletek na trądzik dostępnych bez recepty w naszym rankingu. Kiedy kremy, maści czy żele działają od zewnątrz łagodząc stany zapalne i zmniejszają skutki po wypryskach Derminax działa na źródło problemu. Wspomaga pracę skóry, ograniczając produkcję sebum, którego nadmiar prowadzi do blokowaniu por skórnych skutkując powstawaniem pryszczy, zaskórników i innych niedoskonałości skóry. Tabletki można kupić bezpośrednio ze strony producenta, dzięki czemu mamy 100% pewności oryginalności. Preparat stosuje się przyjmując 2 tabletki dziennie, jedno opakowanie wystarcza więc na pełną miesięczną kurację. 

#2 Nonacne

nonacne

NASZA OCENA


Nonacne zawiera kompozycję witamin, minerałów i wyciągów z ziół, dzięki czemu uzupełnia w organizmie kluczowe substancje wpływające na stan naszej cery. Podobnie jak Derminax hamuje nadmierne wydzielanie się sebum. Cena obu produktów jest taka sama, jednak według nas Derminax jest nieco bardziej skuteczny.

#3 Visaxinum

visaxinum

NASZA OCENA


Visaxinum to produkt kojarzony z reklam telewizyjnych. Pomaga w utrzymaniu zdrowej skóry jednak brakuje w nim kilku składników, dlatego też polecamy go raczej osobom z nie wielkim problemem. Dużym plusem tego produktu jest jego niewygórowana cena i z pewnością zadowoli osoby u których wypryski są raczej sporadyczne.

#4 Normatabs

normatabs

NASZA OCENA


Skuteczność porównywalna do Visaxinum, cena nieco wyższą, jednak posiada więcej składników wspomagających walkę z trądzikiem. Jeśli po przyjmowaniu Visaxinum nie zauważysz żadnych zmian możesz spróbować Normatabs jako alternatywy dla tego preparatu.