Tabletki na trądzik

Skuteczne tabletki na trądzik bez recepty? Porównaliśmy dostępne preparaty, sprawdziliśmy ich opinie na forach i porównaliśmy. Sprawdź autorski ranking najlepszych tabletek na trądzik.

#1 Derminax

derminax skuteczne tabletki na tradzik pryszcze

 

NASZA OCENA:ocena5

 

Derminax to według naszej opinie najlepsze tabletki na trądzik bez recepty.  Kiedy kremy, maści czy żele działają od zewnątrz łagodząc stany zapalne i zmniejszają skutki po wypryskach, Derminax wpływa na źródło problemu. Działając od wewnątrz, ogranicza produkcję sebum, którego nadmiar prowadzi do zatykania się por skórnych. Efektem jest powstawianie pryszczy, zaskórników oraz innych niedoskonałości skórnych.


 #2 Nonacne

nonacne

 

NASZA OCENA:ocena4

 

Nonacne zawiera kompozycję witamin, minerałów i wyciągów z ziół, które pozytywnie wpływają na stan cery. Niestety z samej żywności może być ich za mało, co odbija się nie tylko na naszym zdrowiu ale również wyglądzie. Podobnie jak Derminax, hamuje nadmierne wydzielanie się sebum oraz łagodzenie objawów trądziku. Cena obu produktów jest taka sama, jednak według wielu opinie na forach Derminax jes produktem skuteczniejszym.


 #3 Visaxinum

visaxinum

 

NASZA OCENA:ocena3

 

Visaxinum to produkt kojarzony z reklam telewizyjnych. Pomaga w utrzymaniu zdrowej skóry jednak brakuje w nim kilku składników. Polecamy go raczej osobom z nie wielkim problemem, u których niemiłe niespodzianki zdarzają się od przysłowiowego święta. Dużym plusem tego produktu jest jego niewygórowana cena.


 #4 Normatabs

normatabs

 

NASZA OCENA:ocena25

 

Normatabs to tabletki na trądzik, którego pod względem skuteczności można porównać do Visaxinum. Cena nieco wyższą, jednak posiada więcej składników wspomagających walkę z trądzikiem. Jeśli po przyjmowaniu Visaxinum nie zauważysz żadnych zmian możesz spróbować Normatabs jako alternatywy dla tego preparatu.