Tabletki na trądzik bez recepty – Ranking najlepszych preparatów

 

Jakie tabletki na trądzik wybrać? Sprawdź ranking skutecznych preparatów przeciw trądzikowi bez recepty. Porównaliśmy jakość, skład oraz cenę popularnych środków uwzględniając opinie konsumentów.

#1 Derminax

  • Cena: 149 zł
  • Wydajność: 30 dni

derminax skuteczne tabletki na tradzik pryszcze

 

NASZA OCENA:ocena5

 

Derminax są liderem wśród tabletek na trądzik dostępnych bez recepty w naszym rankingu. Kiedy kremy, maści czy żele działają od zewnątrz łagodząc stany zapalne i zmniejszają skutki po wypryskach Derminax działa na źródło problemu. Wspomaga pracę skóry oraz ogranicza produkcję sebum, którego nadmiar prowadzi do blokowaniu por skórnych skutkując powstawaniem pryszczy, zaskórników i innych niedoskonałości. Dodatek kolagenu zawarty w tym preparacie wspomaga regenerację skóry eliminując wszelkie skazy pozostałe po trądziku. Tabletki można kupić bezpośrednio ze strony producenta, dzięki czemu mamy 100% pewność oryginalności. Preparat stosuje się przyjmując 2 tabletki dziennie, jedno opakowanie wystarcza więc na pełną miesięczną kurację.


 #2 Nonacne

  • Cena: 149 zł
  • Wydajność: 30 dni

nonacne

 

NASZA OCENA:ocena4

 

Nonacne zawiera kompozycję witamin, minerałów i wyciągów z ziół, dzięki czemu uzupełnia w organizmie kluczowe substancje wpływające na stan naszej cery. Podobnie jak Derminax hamuje nadmierne wydzielanie się sebum. Cena obu produktów jest taka sama, jednak według nas Derminax to zdecydowanie skutecznie tabletki przeciw trądzikowi.


 #3 Visaxinum

  • Cena: 18 zł
  • Wydajność: 30 dni

visaxinum

 

NASZA OCENA:ocena3

 

Visaxinum kojarzony jest głównie dzięki kampanii reklamowej w telewizji. Pomaga w utrzymaniu zdrowej skóry jednak brakuje w nim kilku składników, dlatego też polecamy go raczej osobom z nie wielkim problemem. Dużym plusem tego produktu jest jego niewygórowana cena, Visaxinum to dobre tabletki na trądzik za niewielką cenę odpowiednie dla osób ze sporadycznymi wypryskami o łagodnym nasileniu.


 #4 Normatabs

  • Cena: 22 zł
  • Wydajność: 15 dni

normatabs

 

NASZA OCENA:ocena25

 

Skuteczność porównywalna do Visaxinum, cena nieco wyższą, jednak posiada więcej składników wspomagających walkę z trądzikiem. Jeśli po przyjmowaniu Visaxinum nie zauważysz żadnych zmian możesz spróbować Normatabs jako alternatywy dla tego preparatu. Dzienna dawka podawana przez producenta to 1-2 tabletki dziennie, przy czym dla uzyskania widocznych rezultatów warto stosować 2 razy po 1 tabletce dziennie.