#1 Flexin 500

flexin 500

 

NASZA OCENA:ocena5

 

Flexin 500 odbudowuje chrząstkę stawową oraz uśmierza ból przywracając pełna sprawność. Opatentowana mieszanka FluidJoint Complex regeneruje stawy oraz chroni je prze nadmiernym zużyciem. Preparat ten zawiera bazuje na naturalnych składnikach i dostępny jest bez recepty. Polecany jest wszystkim, zarówno tym którzy prowadzą aktywny tryb życia jak i dla osób, które prowadzą siedzący tryb życia.


 #2 4flex

4flex big

 

NASZA OCENA:ocena4

 

W swoim składzie zawiera hydrolizowany kolagen w łatwo przyswajalnej formie. Skład uzupełniony jest o witaminę C przyczyniającą się do produkcji kolagenu. 4Flex dostępny jest w formie kapsułek oraz saszetek. Aby kuracją była skuteczna zaleca się stosowanie przez okres minimum 3 miesięcy.


 #3 Collaflex

Collaflex

 

NASZA OCENA:ocena3

 

Collaflex uzupełnia dietę w zestaw kluczowych składników odpowiedzialnych za utrzymanie stawów w dobrym stanie. Preparat ten polecamy w przypadku niezbyt dużych problemów ze stawami, tak jak wcześniej wymienione również jest dostępny bez recepty.


 #4 Kolagen Arthro Sprint

Kolagen Arthro Sprint

 

NASZA OCENA:ocena25

 

Kolagen Arthro Sprint odbudowuje chrząstkę stawową oraz usprawnia poślizg, dzięki czemu chrząstki nie ulegają tak szybkiemu ścieraniu. Polecany szczególnie dla osób starszych, u których lepkość płynu stawowego jest wraz z wiekiem coraz bardziej obniżona.