Ranking tabletek na rzucenie palenia

#1 Nicorix

NASZA OCENA


Nicorix to bezwzględny lider wśród tabletek pomagających rzucić palenie. Składniki tego preparatu skutecznie blokują działanie receptorów nikotynowych, przez które czujesz chęć sięgnięcia po papierosa. Atutem Nicorix jest również oczyszczenie organizmu z toksyn, dzięki czemu szybko poprawi się Twój wygląd. Jeśli jesteś nałogowym palaczem, jest to jeden z nielicznych produktów, który może szczycić się tak wysoką skutecznością w walce z nikotyną!

#2 Desmoxan

desmoxan

NASZA OCENA


Zapewne kojarzysz Desmoxan z reklam w telewizji czy radio. Ceną korzystniejsza od Nicorix jednak plasuje się na 2 miejscu. Skuteczność produktu została potwierdzona przez konsumentów, którym udaje się rzucić palenie już po jednym opakowaniu tego środka

#3 Tabex

tabex

NASZA OCENA


Tabex jest kolejnym produktem na pomoc nałogowym palaczom. Z dnia na dzień ochota na sięgnięcie po papierosa jest coraz mniejsza. Umieszczamy go na 3 miejscu, jednak można go uznać jako środek „ex aequo” z Desmoxanem. 

#4 Nicorette Coolmint

nicorette_coolmint

NASZA OCENA


Nicorette Coolmint dostępne są w formie tabletek do ssania. „Masz ochotę na papierosa? Weź pastylkę i spróbuj się czymś zająć” – porada byłego palacza. Może i to tylko środek zastępczy ale od czegoś trzeba zacząć. Nie niwelują ochoty na papierosa tak skutecznie jak wcześniejsze środki, ale jeśli palisz tylko kilka papierosów dziennie, Nicorette może okazać się wystarczające.