Problem z przerostem prostaty?Sprawdź ranking skutecznych tabletek.

#1 Reprostal

NASZA OCENA

ocena5

Reprostal to jeden z czołowych naturalnych środków stosowanych przy problemach układu moczowego. Produkt jest kompozycją kluczowych witamin, minerałów oraz silnie skoncentrowanych ziół. Reprostal wpływa również na poziom testosteronu, który obniża się wraz z wiekiem.

#2 Prostamol Uno

prostamol-uno

NASZA OCENA


Prostamol Uno łagodzi objawy łagodnego przerostu prostaty. Cenowo wypada korzystniej od Reprostalu, jednak nie ma co się spodziewać po nim spektakularnego poprawy. Zalecany mężczyznom zmagającym się z przerostem prostaty w początkowym stadium.

#3 Prostatan

prostatan

NASZA OCENA


Kolejny suplement pomagający przy problemach z przerostem gruczoły korkowego. Przystępna cena i jakość sprawia, że jest dobrym wyborem dla mężczyzn z łagodnymi objawami. Mimo, iż plasuje się na trzecim miejscu w naszym rankingu, można uznać go na równie z Prostamolem Uno.

#4 Doppelherz aktiv na prostatę forte

doppelherz-aktiv-na-prostate

NASZA OCENA


Skład i cena podobna do dwóch wcześniejszych produktów. Skuteczny w leczeniu łagodnych stanów przerostów prostaty, w przypadku poważniejszych problemów radzimy wybrać mocniejszy środek, która zawiera kluczowe substancje w większym stężeniu.