Tabletki na odchudzanie – Ranking środków

#1 Kimera

kimera

NASZA OCENA

ocena5

Kimera to według nas najlepszy preparat na spalanie tłuszczu. Przyśpiesza metablizm aż o nawet 40% i przemianę materii o nawet 37%. Składniki w nim zawarte wspomagają utratę kilogramów jedocześnie dodając energii do naprawdę ciężkich treningów. Ambasadorami marki są między innymi Krzysztof Piekarz czy Marta Gut, co stanowi dla tego produktu najlepszą rekomendację, których profile możesz znaleźć na Instagramie.

#2 TriApidix300

triapidix_300

NASZA OCENA


TriApidix300 jest suplementem na bazie naturalnych składników, które pomogą Ci pozbyć się zbędnych kilogramów. Składniki zawarte w tym preparacie zmniejszają łaknienie, wstrzymują wchłanianie tłuszczów w efekcie czego łącząc to z odpowiednią dietą i treningiem w bardzo szybkim czasie spala się nadmiar tkanki tłuszczowej. 

#3 AcaiBerry 900

acaiberry900

NASZA OCENA


Produkt ten bazuje głownie na jagodach Acai, które w ostatnim czasie zdobywają coraz większą popularność. AcaiBerry 900 zawiera tylko i wyłącznie naturalne składniki, które nie powodują skutków ubocznych. Przyjmując ten suplement możesz pozbyć się nawet 4 razy więcej kilogramów niż przy samej diecie i treningu. 

#4 GreenCoffee Plus

green-coffee-plus

NASZA OCENA


Zielona kawa, którą zawiera GreenCoffe Plus spowalnia wchłanianie cukrów, co powoduje, że organizm wykorzystuje energię czerpiąc ją z tłuszczu, jednocześnie go spalając. Co więcej kwas chlorogenowy zawarty w zielonej kawie pobudza pracę wątroby, dzięki czemu spala się jeszcze więcej tłuszczu. Dużym atutem tego produktu jest jego nie wygórowana cena, jednak skuteczność jest z pewnością niższa od produktów takich jak Kimera czy TriApidix300.