#1 TriApidix300

triapidix 300

 

NASZA OCENA:ocena5

 

TriApidix300 jest suplementem na bazie naturalnych składników, które pomogą Ci pozbyć się zbędnych kilogramów. Składniki zawarte w tym preparacie zmniejszają łaknienie, wstrzymują wchłanianie tłuszczów w efekcie czego łącząc to z odpowiednią dietą i treningiem w bardzo szybkim czasie spala się nadmiar tkanki tłuszczowej. W naszym rankingu zdecydowany numer 1.


 #2 Acai Berry Extreme

acaiberryextreme

 

NASZA OCENA:ocena4

 

Acai Berry Extreme to produkt zawierający mega dawkę silnego ekstraktu z jagód acai. Przyśpiesza przemianę materii, dzięki czemu świenie wpływa na splanie tkanki tłuszczowej. Co więcej Acai Berry Extreme dostarcza niezbędnych witamin, minerałów, przeciwutleniaczy oraz błonnik odpowiedzialny za prawidłową pracę jelit. Świetnie sprawdza się nawet w przypadku osób, które nie mają czasu na regularne posiłki i rygorystyczną dietę.


#3 Kimera

kimera

 

NASZA OCENA:ocena4

 

Kimera to według nas najlepszy preparat na spalanie tłuszczu. Przyśpiesza metablizm aż o nawet 40% i przemianę materii o nawet 37%. Składniki w nim zawarte wspomagają utratę kilogramów jedocześnie dodając energii do naprawdę ciężkich treningów. Ambasadorami marki są między innymi Krzysztof Piekarz czy Marta Gut, co stanowi dla tego produktu najlepszą rekomendację, których profile możesz znaleźć na Instagramie.


 #4 GreenCoffee Plus

green coffee plus

 

NASZA OCENA:ocena3

 

Zielona kawa, którą zawiera GreenCoffe Plus spowalnia wchłanianie cukrów, co powoduje, że organizm wykorzystuje energię czerpiąc ją z tłuszczu, jednocześnie go spalając. Co więcej kwas chlorogenowy zawarty w zielonej kawie pobudza pracę wątroby, dzięki czemu spala się jeszcze więcej tłuszczu. Dużym atutem tego produktu jest jego nie wygórowana cena, jednak skuteczność jest z pewnością niższa od produktów takich jak Kimera czy TriApidix300.