Tabletki na libido – Ranking preparatów 2019

#1 Femmax

NASZA OCENA

ocena5

Femmax jest według nas najskuteczniejszym preparatem na podniesienie libido. Składniki zawarte w produkcie stymulują receptory odpowiedzialne za popęd seksualny oraz sprawiają, że orgazmy są jeszcze głębsze i bardziej satysfakcjonujące. Polecamy nie tylko kobietom, które mają problemy z libido ale również tym, które chcą osiągnąć jeszcze większe spełnienie.

 #2 Viamea

viamea

NASZA OCENAKolejny wysoce skuteczny produkt, stworzony z myślą o kobietach. Zawiera składniki o działaniu rozluźniającym, zwiększającym ukrwienie oraz wilgotności pochwy. Tak jak w przypadku Femmax bazuje na naturalnych substancjach, które są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Ze względu na swoją cenę plasuje się na drugim miejscu w rankingu.

#3 Libido Therapy

libido-therapy

NASZA OCENA


Libido Therapy skutecznie podnosi poziom libido oraz doznania seksualne. Skład niczego sobie, jednak ich stężenie mogłoby by być nieco wyższe. Produkt ze średniej półki, jednak według nas jego cena jest adekwatna do tego co otrzymujemy. Starcza na cały miesiąc, także z pewnością będzie to łakomy kąsek dla nie jednej kobiety.

#4 Senstra

senstra

NASZA OCENA


Senstra jest preparatem zwiększającym wrażliwość miejsc intymnych oraz pozytywnie wpływającym na libido. Skutecznością nie dorównuje liderowi – Femmax, dlatego też umieściliśmy ten produkt na 4. miejscu. Gdyby cena tego produktu była nieco niższa, z pewnością plasowałby się 2 oczka wyżej.