Skuteczne tabletki na cellulit? Ranking najlepszych preparatów na cellulit.

Szukasz skutecznych tabletek na cellulit? Tabletki to jeden ze sposobów na cellulit, który w połączeniu z zbilansowaną dietą oraz aktywnością fizyczną pozwoli Ci zwalczyć cellulit na zawsze. Sprawdź nasz ranking zawierający najlepsze preparaty zwalczających cellulit. Porównaliśmy skład, cenę oraz opinie konsumentek.

#1 Cellinea

NASZA OCENA


Cellinea to w naszym rankingu najlepsze tabletki na cellulit.  Skuteczność tego produktu została doceniona przez wiele kobiet na całym świecie. Zawiera kluczowe substancje, które w połączeniu z aktywnością fizyczną oraz zbilansowaną dietą pozwalają w bardzo krótkim czasie diametralnie poprawić swoją sylwetkę oraz pozbyć się cellulitu. Cellinea to jedne z nielicznych tabletek zwalczających cellulit w zaawansowanym stadium. Wspomagają usuwanie toksyn oraz produktów przemiany materii z organizmu, które „lubią” odkładać się w tkance tłuszczowej prowadząc do powstawania trudnego do usunięcia cellulitu.

#2 Celluherb

Celluherb

NASZA OCENA


Celluherb pozytywnie wpływa na ogólny stan skóry oraz pomaga usunąć nadmiar wody z organizmu. Pomimo pozornie bogatego składu, skutecznością nie można porównywać z Cellinea. Mimo to plasuje się na drugim miejscu i może być świetną alternatywą w przypadku nieznacznych problemów z cellulitem. 

#3 Detocell

detocell

NASZA OCENA


Detocell to znane z reklam tabletki na zwalczenie cellulitu. W składzie brakuje kluczowych substancji przez co pozostawia wiele do życzenia. Detocell to tabletki na cellulit z niższej półki dlatego nie ma co liczyć na cuda. Na korzyść tego produktu można przyznać jego cenę i łatwą dostępność – praktycznie w każdej aptece.

#4 Aqua-Femin

aqua-femin

NASZA OCENA


Aqua-Femin usuwa nadmiar wody dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza. Efekty raczej nie wielkie, jednak w przypadku cellulitu wodnego można zauważyć niewielką poprawę. Preparat ten zawiera kapsułki fazy I (do stosowania przez pierwsze 2 tygodnie) oraz fazy II (do stosowania przez kolejne 2 tygodnie od zakończenia kapsułek fazy I). Producent zaleca stosowanie od 1-2 kapsułek dziennie, zalecamy zaopatrzyć się w 2 opakowania tak aby przejść pełną kurację. Zarówno cena jak i skuteczność produktu na podobnym poziomie do Detocell.