Dobre tabletki na cellulit? Ranking najlepszych preparatów na cellulit

 

Szukasz skutecznych tabletek na cellulit? Tabletki to jeden ze sposobów na cellulit, który w połączeniu z zbilansowaną dietą oraz aktywnością fizyczną pozwoli Ci zwalczyć cellulit na zawsze. Sprawdź nasz ranking zawierający najlepsze preparaty zwalczających cellulit. Porównaliśmy skład, cenę oraz opinie konsumentek.

#1 Cellinea

  • Cena: 229 zł
  • Wydajność: 30 dni

cellinea

 

NASZA OCENA:ocena5

Cellinea to w naszym rankingu najlepsze tabletki na cellulit. Skuteczność tego produktu została doceniona przez wiele kobiet na całym świecie. Zawiera kluczowe substancje, które w połączeniu z aktywnością fizyczną oraz zbilansowaną dietą pozwalają w bardzo krótkim czasie diametralnie poprawić swoją sylwetkę oraz pozbyć się cellulitu. Cellinea to jedne z nielicznych tabletek zwalczających cellulit w zaawansowanym stadium. Wspomagają usuwanie toksyn oraz produktów przemiany materii z organizmu, które „lubią” odkładać się w tkance tłuszczowej prowadząc do powstawania trudnego do usunięcia cellulitu.


 #2 Celluherb

  • Cena: 59 zł
  • Wydajność: 20 dni

Celluherb

 

NASZA OCENA:ocena4

 

Celluherb pozytywnie wpływa na ogólny stan skóry oraz pomaga usunąć nadmiar wody z organizmu. Pomimo pozornie bogatego składu, skutecznością nie można porównywać z Cellinea. Mimo to plasuje się na drugim miejscu i może być świetną alternatywą w przypadku nieznacznych problemów z cellulitem.


 #3 Detocell

  • Cena: 24 zł
  • Wydajność: 30 dni

detocell

 

NASZA OCENA:ocena3

Detocell to znane z reklam tabletki na zwalczenie cellulitu. W składzie brakuje kluczowych substancji przez co pozostawia wiele do życzenia. Detocell to tabletki na cellulit z niższej półki dlatego nie ma co liczyć na cuda. Na korzyść tego produktu można przyznać jego cenę i łatwą dostępność – praktycznie w każdej aptece.


 #4 Aqua-Femin

  • Cena: 29 zł
  • Wydajność: 15 dni

aqua femin

 

NASZA OCENA:ocena25

 

Aqua-Femin usuwa nadmiar wody dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza. Efekty raczej nie wielkie, jednak w przypadku cellulitu wodnego można zauważyć niewielką poprawę. Preparat ten zawiera kapsułki fazy I (do stosowania przez pierwsze 2 tygodnie) oraz fazy II (do stosowania przez kolejne 2 tygodnie od zakończenia kapsułek fazy I). Producent zaleca stosowanie od 1-2 kapsułek dziennie, zalecamy zaopatrzyć się w 2 opakowania tak aby przejść pełną kurację. Zarówno cena jak i skuteczność produktu na podobnym poziomie do Detocell.