Tabletki na cellulit

Szukasz skutecznych tabletek na cellulit? Sprawdź nasz ranking preparatów. Tabletki to jeden ze sposobów na cellulit, który w połączeniu z zbilansowaną dietą oraz aktywnością fizyczną pozwoli Ci zwalczyć cellulit na zawsze.

#1 Cellinea

cellinea

 

NASZA OCENA:ocena5

 

Cellinea to w naszym rankingu najlepsze tabletki na cellulit.  Skuteczność tego produktu została doceniona przez wiele kobiet na całym świecie. Zawiera kluczowe substancje, które w połączeniu z aktywnością fizyczną oraz zbilansowaną dietą pozwalają w krótkim czasie diametralnie poprawić swoją sylwetkę oraz pozbyć się cellulitu. Tabletki Cellinea jako jedne z nielicznych zawierają tak silnie skoncentrowane wyciągi z ziół. Co więcej są skuteczne również w zaawansowanym stadium pomarańczowej skórki.


 #2 Celluherb

Celluherb

 

NASZA OCENA:ocena4

 

Celluherb pozytywnie wpływa na ogólny stan skóry, pomaga usunąć nadmiar wody z organizmu. Zawiera bogaty skład, jednak jego skuteczności nie można porównać do Cellinea. Mimo to plasuje się na drugim miejscu i może być świetną alternatywą w przypadku mniejszych problemów z cellulitem.


 #3 Detocell

detocell

 

NASZA OCENA:ocena3

 

Detocell jest znanym z reklam produktem na zwalczanie cellulitu. W składzie brakuje wielu kluczowych substancji przez co pozostawia wiele do życzenia. Detocell to tabletki na cellulit z niższej półki i takich również należy spodziewać się efektów. Na korzyść tego produktu można przyznać jego cenę i łatwą dostępność – praktycznie w każdej aptece.


 #4 Aqua-Femin

aqua femin

 

NASZA OCENA:ocena25

 

Aqua-Femin usuwa nadmiar wody przez co skóra staje się jędrniejsza. Efekty raczej nie wielkie, jednak w przypadku cellulitu wodnego można zauważyć pozytywny wpływ na stan skóry. Cena podobna do Detocell i tak jak w przypadku tego produktu nie ma co się spodziewać cudów.